100% ALOE GEL spray

Aloe gél - Ochranca a liečiteľ našej kože

Blahodárne účinky aloe vera na našu kožu sú všeobecne známe.
Sama sa o nich môžem dnes a denne presvedčiť - a ešte viac na koži svojho manžela ;-)
Aloe gél už dlhší čas nesmie chýbať na poličke v našej kúpeľni - používajú ho deti na rôzne vyrážky, menšie akné, po poštípaní hmyzom, dá sa využiť na drobné popáleniny či už zv kuchyne alebo od žehličky.
Veľkú a jedinečnú službu nám však priniesol na dovolenke, keď nám po prvom dni na slniečku naskákali slnečné pupienky, ktoré svedilo a nešlo s nimi ďalej zdržiavať na slnku.
Po ošetrení aloe gélom sa pokožka veľmi rýchlo upokojila a zregenerovali a už druhý deň sme opäť mohli bez problémov na vytúžené slniečko.
Veľmi rýchlo upokojí aj pokožku po spálení slnkom.
A keď mi Egypťania vnucoval za nehorázny peniaz skvelý prostriedok na opálenie bez spálenia, z čoho sa vykľul aloe gél / síce iné konzistencie / - hrdo som siahla do tašky a povedala ďakujem - mám svoj! ;-)
Musím konštatovať, že s ALOE GÉLOM máme tie najlepšie skúsenosti aj pri hojení jaziev na hlave môjho manžela (a boli poriadne), neskôr aj jedna pooperačný na nohe!
Krásně regeneruje a hydratuje pokožku, navyše pôsobí aj antisepticky.
Z tohto účinku bol veľmi prekvapený aj ošetrujúci lekár-chirurg, ktorý sa divil, že sa rany tak pekne a rýchlo hojí ;-). Sice mi manžel,, vyplácali "celé balenie a gélom nešetril, ale výsledok stojí za to.
 
Možno neodporúčam používať na čerstvé ranky (najmä u malých detí) - trošku to totiž na čerstvej rane páli ... ale poznáte deti ;-)
V každom prípade si myslím, že aloe gél by doma nikomu chýbať nemal a určite za seba každému tento skvelý a všestranný výrobok doporučuji.

ALOE GEL NOVÝ

Upozornenie pre zákazníkov,

ktorí hľadajú obľúbený pôvodný,, zelený,, aloe relief gél.
Tento pôvodny gél sa už nedováža, ale bol nahradený skvelou alternatívou - oveľa kvalitnajším výrobkom z riadu talianskej kozmetiky z Aloe (biely nepriehľadný obal chráni účinné látky pred svetlom)

Talianska prírodná kozmetika obsahuje certifikované, organické suroviny, ktoré pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva

 

  • neobsahuje parabény, alkohol ani parafín
  • je vyrobená tak, aby plne rešpektovala citlivosť pokožky
  • obsahuje 100% prírodný Aloe Vera gél a extra panenský olivový olej
  • má naturálne a neagresívny vôňu
  • nie je testovaná na zvieratách
  • pridané konzervanty sú minerálne a hypoalergénne
  • je dermatologicky testovaná v spolupráci s Univerzitou v Pavii (jedna z najprestížnejších a najstarších univerzít na svete)

 

 

100% ALOE relief GEL - Ochranca a liečiteľ našej kože
Pridat.eu

Uložit

Uložit

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.