Doplnky stravy Finclub - výživové doplnky

Kvalita prírodných doplnkov je u nás na PRVOM mieste!

Collage doplnky web [800x600]

Doplnky výživy FINCLUB majú dokonale vyváženú receptúru vďaka pomeru vitamínov, minerálov, stopových prvkov a ostatných substancií, obsahujú účinnú látku, ktorá je vždy aspoň z 98% prírodného pôvodu, sú cielene zamerané na konkrétne zdravotné problémy, sú výborne vstrebateľné a nemajú žiadne vedľajšie účinky, sú nenávykové a nezaťažujú organizmus chemickými látkami, môžu sa kombinovať a dopĺňať podľa potrieb organizmu. Všetky sú schválené MZ SR a majú atest Hlavného hygienika SR. Produkty spĺňajú prísne podmienky Good Manufacturing Practice (GMP prax dobrej výroby )
Rastliny, používané na výrobu preparátov, pochádzajú z ekologicky čistých oblastí sú pestované bez použitia chemických látok, sú zbierané ručne, pri pestovaní sú dodržiavané zásady Good Agricultural Practice ( GAP - prax dobrého poľnohospodárstva).
Ponúkame Vám takmer 100 druhov výrobkov, ktoré Vám podajú pomocnú ruku na ceste za zdravím, krásou za Vašou pohodou.
Všetky sú od jediného výrobcu - firmy Hankintatukku Oy, ktorá je držiteľom AAA ratingu a popredným svetovým producentom prírodných parafarmak.


Produkty pre zdravie - pomocník pri výberu: pečeň, slezina, pankreas, obličky, prostata, močové, imunita, alergia, detoxikácia, oči - zrak, spánok, plesně, mykozy, únava, energia, chudnutie, klby, stres, trávenie, ...


 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

 
0
94 1094

Stránka 1 z 6 - 96 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 6 - 96 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.