Kvalita produktov

kvalita produkrov FinclubKvalita produktov Finclub

Kvalita je pre nás kľúčovým slovom. Či už sa jedná o kvalitu produktov, dodávateľov, tak aj o kvalitu služieb, materiálov a informácií, ktoré poskytujeme. Sme držiteľmi certifikátu TOP CZECH QUALITY a v roku 2012 sme získali medzinárodné prestížne AAA ocenenie.

„Je důležité, že naše produkty jsou špičkové kvality, ale mnohem důležitější je, že Vám opravdu pomáhají.“

Jan Trojak, zakladatel firmy


Prírodné výživové doplnky Finclub

Prírodné výživové doplnky, ktoré vám Finclub ponúka, vyrába spoločnosť Hankintatukku Oy so sídlom v Helsinkách. Táto spoločnosť patrí medzi špičku v oblasti výživových doplnkov a zdravej výživy. Je nositeľom Ceny ministerstva priemyslu a obchodu. Jej výrobky sú posudzované v akreditovaných laboratóriách a výsledky sú sledované Národnou radou zdravia Fínska.

Natura & Benessere - kozmetika s aloe vera

Náš taliansky dodávateľ 100% prírodnej kozmetiky s Aloe Vera spoločnosť Natura & Benessere sa od roku 1988 zaoberá výskumom a vývojom riešení pre lepšiu kvalitu nášho života prírodnou cestou. Jedným z ich najdôležitejších cieľov, keď vyvíja nový produkt, je nielen získať skvelý výsledok, ale tiež plne rešpektovať vlastnosti pokožky. Garantujú vysoký štandard kvality ich výrobkov, pretože im záleží na každej etape výrobného cyklu. Všetky kroky ekologického výrobného cyklu sú certifikované spoločnosťami (inšpekciami) ECOGRUPPO ITALIA a NATRUE. Ide o veľmi dôležité certifikáty, ktoré zaručujú kvalitu ako spoločnosti, tak výrobkov.

Codina - čistiace prostriedky

Codina je malý rodinný podnik zaoberajúci sa výrobou biologicky odbúrateľných čistiacich prostriedkov. Bol založený koncom 19. storočia (v roku 1889) v malej fabrike situovanej na obľúbenej ulici Santa Marta v mestečku Mataró (blízko Barcelony - Španielsko). Za týchto niekoľko desaťročí rodina Codinovcov vyvinula prvotriedne čistiace prostriedky, ktoré predáva pod značkou La Oca. Výnimočná povesť značky La Oca vyvolala vysokú loajálnosť k tejto firme po celé generácie. Prestíž a neupadajúca kvalita produktov firmy Codina je ich najlepšou reklamou.

certifikáty

Ocenenie AAA je silný nezávislý rating firiem a spoločností, ktorého história siaha až do roku 1908.
Ocenenie môžu získať len tie spoločnosti, ktoré spĺňajú prísne ekonomické kritériá a podmienky certifikácie.
Na certifikát s hodnotením A až AAA dosiahne len 0,8 % subjektov pôsobiacichch v Českej republike, prestížne hodnotenie AAA môže získať len 0,2 % najkvalitnějších spoločností.

Politika akosti a kvality vo Finclube – certifikát ISO 9001 : 2001

V spoločnosti Finclub považujeme za najdôležitejšie serióznosť a prvotriednu kvalitu našich produktov, ale i servisu a služieb.
Prostriedkom k splneniu cieľov zaistenia kvality výrobkov je zavedenie systému riadenia akosti zodpovedajúcej norme ČSN EN ISO 9001 : 2001.
Úspešné zavedenie systému bolo potvrdené 12.6.2008, kedy spoločnosť Finclub získala certifikát ISO.
 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.