Prírodné antiparazitika

Máte zdravotné problémy a nemôžete sa ich zbaviť?

Možno, máte v tele parazity ...

CITÁCIE: "Domnievam sa, že parazity predstavujú najviac zanedbaný zdravotný problém v dejinách ľudstva. Som si vedomý toho, že takéto tvrdenie je pomerne trúfalé, ale je podložené skúsenosťami 20 rokov a vyšetrení 20 000 pacientov. "
(Dr. Ross Anderson, kanadský lekár)

Celé stáročia sa ľudia odčervovali a to mali pätinovú spotrebu mäsa a tým pádom zásaditejší a odolnejšie organizmus.
Prečo nám dnes niekto tvrdí, že to už nepotrebujeme?
Prečo sa to naopak podáva našim psíkom s ktorými sa bežne pusinkujete????

juglans-nigra-58548_640 (2)Viete, koľko parazitov môže byť v jednom ľudskom tele?

AŽ 342 druhov!

Asi 85 - 95% populácie má parazity, či už sú ľudia zdraví alebo chorí. Parazity prispievajú k mnohým chorobám, niekedy sú ich jedinou príčinou, inokedy jednou z mnohých.

Parazity sa do tela dostávajú niekoľkými spôsobmi, z ktorých je najčastejší bežná strava a voda. Nie je možné sa tomu vyhnúť. Stavu, kedy je vaše hrubé i tenké črevo osídlené rôznymi parazitmi, ktorí denne produkujú státisíce vajíčok, sa dá však účinným spôsobom brániť.

UROBTE SI antiparazitárnu kúru!

Už v minulosti bol extrakt zo šupiek amerického orecha čierneho (Juglans nigra) používaný indiánskymi kmeňmi, najmä pri očiste črevného traktu od nachádzajúcich parazitov. Mnohokrát sú to práve parazity, ktorí znižujú účinnosť obranyschopnosti, narušujú rovnováhu a vitalitu organizmu.
Predpokladá sa, že asi 50% rakovín, astmy, atrtritidy a srdcových problémov pramení z parazitov.

Mnohokrát sú to práve paraziti, ktorí znižujú účinnosť obranyschopnosti, narušujú rovnováhu a vitalitu organizmu. Parazit je organizmus žijúci na úkor svojho hostiteľa, získava z neho živiny a poškodzuje ho. Do tela sa dostáva najčastejšie bežnou stravou a vodou. Postupné osídľovanie tela parazity v sebe skrýva mnohé nebezpečenstvá, ktoré sa môžu prejaviť až za niekoľko rokov .

Prípravok obsahujúci extrakt z orecha je k dispozícii v dvoch formách - s alkoholom aj bez alkoholu ( vhodnejšie pre mladšiu generáciu , pre vodiča alebo osoby , u ktorých by alkohol mohol pôsobiť dráždivo ) .

Extrakt orecha čierneho je považovaný za najúčinnejší prírodný prostriedok proti črevným parazitom a ich vývojovým štádiám , ako podpora očisty črevného traktu od usídlených parazitov a tým priaznivo pôsobí na tráviaci systém :

  • normalizuje črevnú flóru a ničí tak hnilobné mikroorganizmy
  • posilňuje imunitný systém človeka
  • a prispieva k " znovunavrácení " plne fungujúci imunity . ( mnohokrát práve parazity , znižujú účinnosť obranyschopnosti človeka , narušujú jeho rovnováhu a vitalitu

Extrakt orecha čierneho je považovaný za najúčinnejší prírodný prostriedok proti črevným parazitom a ich vývojovým štádiáM

Pridat.eu


 

Uložit

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.