Čistiace prostredky Codina

Čistiace prostriedky na akékoľvek  upratovanie.
Viete čo je úžasné? ... že sa už dnes dospelé dcéry mamičiek - spotrebiteliek tiež vracajú pre jedinečný a obľúbený Codi Energic

Čistiace prostriedky na akékoľvek  upratovanie. Viete čo je úžasné? ... že sa už dnes dospelé dcéry mamičiek - spotrebiteliek tiež vracajú pre jedinečný a obľúbený Codi EnergicCodina je malý rodinný podnik zaoberajúci sa výrobou čistiacich prostriedkov. Bol založený koncom 19. storočia (v roku 1889) v malej továrni situovanej na obľúbenej ulici Santa Marta v mestečku Mataró (blízko Barcelony - Španielsko). Za týchto niekoľko desaťročí rodina Codinovcov vyvinula prvotriedne čistiace prostriedky, které predáva pod značkou La Oca.

Výnimočná povesť značky La Oca vyvolala vysokú loajálnosť k tejto firme po mnohé generácie. Prestíž a neupadajúca kvalita produktov firmy Codina je ich nejlepšou reklamou.
Čistiace prostriedky na akékoľvek  upratovanie. Upratovanie má svoje opodstatnenie. Čistá a útulná domácnosť blahodarne vplýva na telesné i duševné zdravie, vzťahy v rodine. I s upratovaním si hravo poradíte s našimi prostriedkami ;-)

super produkt

Codi Energic - praktický eko pomocník pre každodenné upratovanie

Upratovanie patrí medzi činnosti, ktorými sa zaoberáme denne, je to bežná súčasť našich životov.
CODI Energic je veľmi praktický pomocník v každej domácnosti je určený pre každodenné upratovanie. Svojim zložením je vhodný pre upratovanie rôznych druhov špiny a nečistôt, povrchov, ale pomôže aj nechcenými škvrnami a nečistotou na bielizni.

codi Energic odmašťovačZamířit, zacieliť a nastriekať! Určite ste sa už stretli so situáciou, kedy ste potrebovali odstrániť nejakú mastnú škvrnu z oblečenia či iného povrchu. Odporúčame Vám vyskúšať jedinečný Codi Energic - výrobok, ktorý si určite obľúbite pre svoje široké uplatnenie. Jednoduchá aplikácia a dokonalý účinok!

  1. .... osobná skúsenosť - rekonštrukcia kuchyne .... takmer každá tým prešla ..... farby po maľovaní ..... CODI ENERGIC pomohol. Generálne upratovanie kuchyne ..... hrôza ... sporák po stranách ..... zaschnutá mastnota .... nechala som chvíľu pôsobiť, (asi 15 minút) a bez väčšieho úsilia, jednoducho umyla houbou- a bez nepríjemného zápachu, vonia po citronu- joj a mikrovlnka nikdy nebola tak čistá!
  2. .... na zaschnutie krv ai na škvrny od čierneho tušu na odevoch sa odporučuje používat  odstraňovač škvŕn. Na zaschnuté škvrny treba nastriekať prípravok a chvíľu nech pôsobiť. Potom normálnym sposobom vyprať (pripadne moze pridat do prianím ai antibakteriálny čistič Codi Cleaner 
    Detské plienky alebo pracovné odevy súčasně dezinfikuje.
  3.  ... Tak musim napísať spravu, ktorú som slibila.Ty manželovy nohavice, ktore mel silene zamiesené od oleja a ktore niesli nicim vyprať som konecne odstránila az s CODI !!! Uz ted me mrzi, ze som to nenafotila, aby si si mohla fotky pouzit pre dalsie presvedčení svojim odberateľom. Neverila som tomu ...

Nepoznám nákup v drogériách – moja domácnosť je plná čističov z Finclubu. Nevedela by som fungovať bez čistiacich prostriedkov ako Codi Energic, osviežovače WC, čistič WC, prací gel na farebnú bielizeň, čistič s antibakteriálnou prísadou CODI CLEANER a milujem leštiaci prípravok s vôňou levandule.
Pre mňa je nenahraditeľný pomocník CODI odmasťovač. Už veľakrát mi pomohol odstrániť škvrny z oblečenia, mastné dlaždičky okolo sporáka vyčistí perfektne, tiež na čistenie rúry ho používam pravidelne. Na moje odporúčanie ho majú všetky moje kamarátky a známe, a sú spokojné.

Všetky informácie o produktoch Ekologické čistiace prostriedky Finclub - Codina Nepoznám nákup v drogériách – moja domácnosť je plná čističov z Finclubu. Nevedela by som fungovať bez čistiacich prostriedkov ako Codi Energic , osviežovač WC, čistič WC, prací gel s Aloe Vera, aviváž.

Oficiálny eshop firmy Finclub Slovakia - kompletný sortiment