Popoluške pomáhali pri upratovaní holúbkovia, v ďalších rozprávkach stačí mávnutie čarovného prútika . Nie sme však v rozprávke a tak pri zabezpečení čistoty domova je rozumnejšie spoliehať na reálnejšie pomocníky a svoje vlastné sily ; - )Popoluške pomáhali pri upratovaní holúbkovia, v ďalších rozprávkach stačí mávnutie čarovného prútika .
Nie sme však v rozprávke a tak pri zabezpečení čistoty domova je rozumnejšie spoliehať na reálnejšie pomocníky a svoje vlastné sily ; - )

Radi bychom, vám ale predstavili 3 skvelé pomocníky , vďaka ktorým výsledky stoja určite za to .
Výrobky sú koncentrované (a taky ekologické), príjemne voňajúce a hlavne účinné.

U nás doma už používané vyše 10 rokov...wink

1. Codi odmasťovač - univerzálny odmasťovač, ktorý je základom každého upratovania. Použiť sa na dá totiž na čokoľvek, skvele odstráni mastnotu a špinu v kuchyni, kúpeľni, chladničke, mikrovlnke, rúr , ale tiež na mastné fľaky na bielizni a oblečení a dokonca pomôže k vybielenie záclon!

2. Leštiaci a čistiace prípravky na akékoľvek povrchy . Tak to sú taky úžasní pomocníci - na vytieranie , na omývanie akýchkoľvek povrchov / podlahy , dvere , stoly , linka , kúpeľňa , poličky ... / - a navyše naozaj skvelo prevonia miestnosť , mierne naleští - obzvlášť ten levanduľový .
Antibakterial slúži k desinfekkci a dá sa použiť aj na miesta či veci domácich maznáčikov , ale ik pranie a dezinfekciu oblečenia .

3. La Oca Bano - odstraňovač vodného kameňa - ten miluje naša plastová / akrylová / vaňa ! Nastriekam , rozotriem hubkou , nechám chvíľu pôsobiť a vanička sa blýska a žiari ako nová . Samozrejme sa dá použiť na kohútiky , sprchové kúty , WC a všade tam , kde sa usadzuje ten prevít - vodný kameň

Kompletná pobnuka skvelých čističov na webe a eshope Finclub

 Prípravky na umývanie riadu, Čistiace prostriedky, Osviežovače vzduchu, Leštiace prípravky, Pracie prostriedky, WC čističe WC čističe,