Výživové doplnky FINCLUB - z 98% prírodného pôvodu

Priniesli sme na slovenský trh prírodné výživové doplnky z Fínska. Všetky fínske produkty sú od jedného výrobcu - spoločnosti Hankintatukku Oy, ktorá je držiteľom AAA ratingu a je jedným z popredných svetových producentov prírodných parafarmák. Finclub je strategickým a najväčším partnerom tejto spoločnosti, zastrešujúcim distribúciu a servis v strednej Európe.Doplnky výživy FINCLUB majú dokonale vyváženú receptúru vďaka pomeru vitamínov, minerálov, stopových prvkov a ostatných substancií, obsahujú účinnú látku, ktorá je vždy aspoň z 98% prírodného pôvodu, sú cielene zamerané na konkrétne zdravotné problémy, sú výborne vstrebateľné a nemajú žiadne vedľajšie účinky, sú nenávykové a nezaťažujú organizmus chemickými látkami, môžu sa kombinovať a dopĺňať podľa potrieb organizmu.

Kvalita prírodných doplnkov je zde na PRVOM mieste!

Všetky sú schválené MZ SR a majú atest Hlavného hygienika SR. Produkty spĺňajú prísne podmienky Good Manufacturing Practice (GMP prax dobrej výroby)
Rastliny, používané na výrobu preparátov, pochádzajú z ekologicky čistých oblastí sú pestované bez použitia chemických látok, sú zbierané ručne, pri pestovaní sú dodržiavané zásady Good Agricultural Practice ( GAP - prax dobrého poľnohospodárstva).
Ponúkame Vám takmer 100 druhov výrobkov, ktoré Vám podajú pomocnú ruku na ceste za zdravím, krásou za Vašou pohodou.
Všetky sú od jediného výrobcu - firmy Hankintatukku Oy, ktorá je držiteľom AAA ratingu a popredným svetovým producentom prírodných parafarmak.

 Nižšie Vám predstavujeme niekoľko najžiadanejších a obľúbených produktov z ponuky prírodných doplnkôv stravy

Oficiálny eshop firmy Finclub Slovakia - kompletný sortiment

super produktMáte zdravotné problémy a nemôžete sa ich zbaviť?

Možno, máte v tele parazity!

juglans-nigra-58548_640 (2)CITÁCIE: "Domnievam sa, že parazity predstavujú najviac zanedbaný zdravotný problém v dejinách ľudstva. Som si vedomý toho, že takéto tvrdenie je pomerne trúfalé, ale je podložené skúsenosťami 20 rokov a vyšetrení 20 000 pacientov. "
(Dr. Ross Anderson, kanadský lekár)

Celé stáročia sa ľudia odčervovali a to mali pätinovú spotrebu mäsa a tým pádom zásaditejší a odolnejšie organizmus.
Prečo nám dnes niekto tvrdí, že to už nepotrebujeme?
Prečo sa to naopak podáva našim psíkom s ktorými sa bežne pusinkujete????

Viete, koľko parazitov môže byť v jednom ľudskom tele?

AŽ 342 druhov!


Odporúčame: fin Antipa-rasitis - pri očiste črevného traktu od usídlených parazitov

Extrakt z Juglans nigra na očistu tráviaceho traktu od nepozvaných návštevníkov

super produktVšetko začalo u žraloka (silná imunita)

fin Bi-iomare caps (Výživový doplnok) Olej zo žraločej pečeneŽralok je považovaný za najzdravšieho zo všetkých zvierat av množstve životnej sily a energie nemá sebe rovného. To by sa nám ľuďom taky páčilo, všakže?
Samotný olej zo žraločej pečene nie je žiadnou novinkou, má svoju dávnu históriu v škandinávskej ľudovej medicíne. Keď ho vedci podrobili dôkladnej analýze, zistili, že obsahuje látky ako alkylglyceroly, squalaminu, skvalen a ďalšie. Tie sa v určitom množstve nachádzajú aj v materskom mlieku, ale pozor - vo žraločím oleji je ich 1000krát viac! To už stojí za zmienku, súhlasíte?Žraločí olej je obohatený o vitamín E, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.


Odporúčame: Výživový doplnok Bi-iomare caps je dlhodobo najpopulárnejší a najžiadanejší produkt Finclubu, vhodný pre všetky vekové kategórie.

Žraločí olej – zdroj zdravia a dobrej imunity
fin Bi-iomaxin caps obsahuje olej zo žraločej pečene a rybí olejový koncentrát

Bylinky na jarnú alergiu - Perila, Perilla frutescens

Postáročia bola táto rastlina používaná v orientálnej medicíne na tri základné zdravotné okruhy - pľúcne a dýchacie problémy, nervové ťažkostia gynekologické zápaly.
Výťažok z perily (ideálne kombinácia extraktu z listov spolu s olejom zo semien) je účinným prostriedkom proti astme, kašli, pľúcnym infekciám a prevencia chrípky a prechladnutia. Neznižuje pozornosť, nevyvoláva ospalosť, nevytvára návyk!Výťažky z nej majú antibakteriálne, antiseptické a výrazne antioxidačné účinky. Má schponosť znižovať produkciu histaminu. Výťažok z perily (ideálne kombinácia extraktu z listov spolu s olejom zo semien) je účinným prostriedkom proti astme, kašli, pľúcnym infekciám a prevencia chrípky a prechladnutia.
Perilla frutescens =  zdroj látok, ktoré pomáhajú zmierňovať alergické prejavy. Odporúča sa pri kožných problémoch (svrbenie, sčervenanie, žihľavka, ekzém) vhodná u potravinových alergií, je vhodná pre všetky vekové kategórie!


Odporúčame: Perillu nájdete v produktoch
fin Aleracaps - antialergén
fin Aleramis - antialergén, pôvodne Allermin extrakt

Jarná (jesenná) očista tela - detoxikácia - pomocník pri chudnutiu

fin Chloretabs - Riasa Chlorella  - Jarná očista tela - detoxikácia - pomocník pri celulitíde - chudnutie - riasa pre zdravie - Chlorella pyrenoidosaS príchodom jarných dní nastáva spravidla obdobie neľútostného zúčtovania: po "tučných" zimných mesiacoch je načase vykonať blahodarnú očistu tela a naštartovať naše telo.
Aj keď Chlorella nie je liek, spôsobí, že ľudský organizmus zbavený usadenín a škodlivín funguje kvalitnejšie a lepšie. Takto sa nám niektoré choroby vyhnú a my predídeme mnohým zbytočným problémom a komplikáciám.
Je preukázané, že v hrubom čreve dospelého človeka sú 3 až 4 kilogramy nestrávených usadených zvyškov potravy! Dosť desivá predstava s celkom nebezpečnými následkami.

O veľmi účinnom pôsobenie prípravku svedčí aj fakt, že patrí medzi prvú desiatku najpredávanejších produktov Finclubu, zvlášť výhodné je veľké balenie 290 tabliet.

super produktČistý oreganový olej pri premnožení kvasiniek a plesní

Oregánový olej ako prírodný antioxidant, odporúča sa pri premnožení kvasiniek a plesní, ktoré sa môžu objaviť napríklad po opakovanom podávaní antibiotík.

Oregánový olej ako prírodný antioxidant, odporúča sa pri premnožení kvasiniek a plesní, ktoré sa môžu objaviť napríklad po opakovanom podávaní antibiotík.

Origanum vulgare pôsobí ako prírodný antioxidant, odporúča sa po opakovanom podávaní antibiotík.
Pomáha upokojiť tráviaci trakt, žalúdočné a žlčníkové ťažkosti,
odporúča sa pri kožných problémoch,
je užitočný pri respiračných ťažkostiach, nápomocný pri hnačke, zápche či postihnutí parazitmi.


Odporúčame:

Fin candimis - extrakt

Fin candicaps - kapsule

Vápnik je základom zubov a kostí

Jeho nedostatok spôsobuje rednutie a mäknutie kostí, krivicu, rýchlejšie rozšírenie zubného kazu.
Fintabsy - vhodná ochrana kĺbov a kostí pred opotrebovaním.

Vyberte si tiež svoj Fintabs.Prípravky Fintabs poskytujú organizmu vápnik, kremík, biotín, horčík, chróm a vitamín C.

Prípravky Fintabs poskytujú organizmu vápnik, kremík, biotín, horčík, chróm a vitamín C.
Sú nápomocné v starostlivosti o dobrý stav kĺbov, vlasov, nechtov a pokožky, pomáhajú udržať pružnosť a ohybnosť pohybového aparátu.
Vyberte si tiež svoj Fintabs

Ako sa teda správne postarať o naše kosti, kĺby a svaly?


Odporúčame:

FINTABS C - Pro pružné klouby a zdravou pokožku. Je doporučován zejména střední generaci či sportovcům.
FINTABS Pro - Pro krásné vlasy, nehty a pleť
FINTABS CD - nezbytný zdroj vápníku v období růstu
FINTABS CD Bori - Pro pevné kosti v každém věku