Riasa Chlorella - jarná očista tela

Sladkovodná riasa Chlorella


V súčasnej dobe sa čoraz viac ľudí obracia späť k prírode, aby v nej opäť našli životnú rovnováhu, ktorú v priebehu stáročí stratili.

My, ktorí sme sa v priebehu priemyselnej revolúcie od prírody odvrátili, sa k nej dnes s pokorou vraciame. Svetom sa šíri nová éra vo stravovaní as ňou prichádza aj tzv zelený trend. Jedným z jeho základných stavebných prvkov je starodávna riasa, ktorá pred miliónmi rokov stála pri zrode života na zemi.

S príchodom jarných dní nastáva spravidla obdobie neľútostného zúčtovania: po "tučných" zimných mesiacoch je načase vykonať blahodarnú očistu tela a naštartovať naše telo.


Sladkovodná riasa Chlorella,

ktorá obsahuje celé spektrum vitamínov, minerálov a stopových prvkov, bielkovín, aminokyselín, chlorofyl a ďalšie látky, je jedinečným komplexným prípravkom pre výživu, detoxikáciu organizmu, zlepšenie imunity a spomaľovanie starnutia.

Aj keď Chlorella nie je liek, spôsobí, že ľudský organizmus zbavený usadenín a škodlivín funguje kvalitnejšie a lepšie. Takto sa nám niektoré choroby vyhnú a my predídeme mnohým zbytočným problémom a komplikáciám.

Je preukázané, že v hrubom čreve dospelého človeka sú 3 až 4 kilogramy nestrávených usadených zvyškov potravy! Dosť desivá predstava s celkom nebezpečnými následkami.

Aké nešváry môže táto skutočnosť spôsobiť?
Začnime prirovnaním - máte radosť, keď je doma upratané a čisto?

Prevažná väčšina z vás zrejme ÁNO.

Skúste si teda vybaviť pohľad napríklad na kuchynskú podlahu, ktorá takých 10 rokov nepoznala, čo je to voda a kefa. Bolo by to semeniská špiny, raj parazitov, zdroj infekcií ... Predstavme si teraz naše črevá, ako asi musí vyzerať po niekoľkých desaťročiach takého neupratané!

Nemôžeme sa potom čudovať, že sa v nich množia škodlivé baktérie a plesne a že toto ich agresívne toxické prostredie je vynikajúci živnou pôdou pre vznik najrôznejších ochorení, dokonca aj nádorových. Ako inak si vysvetliť naše neslávne preslávené celosvetové prvenstvo v rakovine hrubého čreva?

Preto ak máte chuť niečo so sebou robiť a pustiť sa do upratovania vo svojich črevách, teraz je pre to tá najlepšia doba.

Tak malá rastlinka a tak veľký výkon?

Chlorella je veľmi malá zelená rastlinka, ktorá nemá ani korene, ani listy, ale celé jej telo tvorí len jedna jediná bunka. Má však úžasnú schopnosť, ktorú nemá žiaden iný organizmus na svete - dokáže veľmi rýchlo rásť. Za jeden deň zväčší svoju hmotnosť viac než štyrikrát!
Svoje meno dostala vďaka vysokému obsahu chlorofylu - zelenému rastlinnému farbivu, ktorého obsahuje najviac zo všetkých rastlín na Zemi. Chlorofyl plní v ľudskom tele funkciu absolútne bezpečného a pritom mimoriadneho dezinfekčného prostriedku.
V dostatočnom množstve dokáže nielen paralyzovať a eliminovať škodlivé baktérie, plesne a kvasinky, ale tiež je nevyhnutný pre tvorbu červených krviniek a riadnu funkciu srdca.

Ďalej Chlorela obsahuje množstvo kvalitnej vlákniny, takže funguje ako ryžový kefa, ktorý vyčistí všetky upchaté a zanesené črevné záhyby, najmä v tenkom čreve, čo je naozaj obrovská služba.

Tento produkt sa neodporúča užívať len po sviatočnom hodovaní, ale treba ho chápať ako základný preparát pri započatí akejkoľvek redukčnej, liečebné alebo očistné kúry.

Dôležité je urobiť očistnú kúru aj v prípade, že plánujete počať rodinu, čo platí v rovnakej miere pre oboch budúcich rodičov. Prajeme si priviesť bábätko do čistého prostredia a maternica matky mu predsa bude prvým a zároveň veľmi dôležitým príbytkom. Počas tehotenstva sa organizmus matky totiž veľakrát snažia zbaviť nahromadenej toxicity vracaním a tiež elimináciou do plodu. Môže sa tak nevedomky oslabiť imunita budúceho potomka a tieto dôsledky sa prejavia napríklad až po niekoľkých rokoch. Z toho dôvodu je dobré udržiavať telo bez nadmiery toxínov ešte pred počatím

Chlorela čoby unikátny zeleninový koncentrát
Riasa Chlorella má svoje pevné miesto v jedálničku vegetariánov a je nositeľom všetkých výhod, ktoré ponúka kvalitné zeleno zelenina. Obsahuje komplex živín - tzv Chlorella rastový faktor (Chlorella Growth Factor - CGF), do ktorého patria nielen karotény a chlorofyl, ale tiež kompletné spektrum voľných aminokyselín, vitamíny vrátane B12, minerálne látky a živé enzýmy, všetko v úplne vyvážených pomeroch.

Uveďme pre názornosť niekoľko ilustračných príkladov:

 • Koncentrácia bielkovín je v Chlorele vyššia ako v sójových bôboch
 • Obsahom beta-karoténu prevyšuje karotku až 10x
 • Množstvom chlorofylu poráža žihľavu či brokolicu
 • Čo do obsahu horčíka je len tesne za slnečnicovými semenami
 • Vo vitamínu B12 jasne vedie nad hovädzím mäsom
 • Množstvom železa prevyšuje pivné kvasnice a hovädzia pečeň


Fin Chloretabs (Chloremax) - Prečo ho zvoliť?

Chlorela dokáže nielen nasýtiť, ale aj organizmus čistiť, detoxikovať, regenerovať, tlmiť jeho prekyslenie, pôsobiť proti plesni a silne posilňovať obranný systém človeka.

Chloretabs je vyrobený z riasy Chlorella pyrenoidosa, ktorá má oproti riasam Chlorella vulgaris
a Chlorella kesleri najväčšie množstvo chlorofylu a špeciálneho rastového faktora, je nutrične najbohatšia a vykazuje tie najlepšie čistiace a detoxikačné schopnosti.

U Chloretabs je Chlorellatabsu separovaná špeciálnou patentovanou technológiou (odstreďovaním), ktorá zabezpečuje odstránenie nežiaducich prímesí, zaručuje maximálnu kvalitu a čistotu riasy bez poškodenia účinných látok.

Tableta Chloretabs je na rozdiel od iných foriem veľmi dobre rozpustná a nie je nutné ju pred požitím rozkúsavať alebo drviť.

O veľmi účinnom pôsobenie prípravku svedčí aj fakt, že patrí medzi prvú desiatku najpredávanejších produktov Finclubu, zvlášť výhodné je veľké balenie 290 tabliet.

Užívanie Chloretabs:

 • Urýchľuje proces čistenia krvi
 • Podporuje vylučovanie škodlivých Látok z organizmu
 • Zvyšuje koncentráciu hemoglobínu
 • Regeneruje a upravuje činnosť zažívacieho ústrojenstva, pôsobí proti chronickej zápche má priaznivý vplyv na akné, ekzémy, alergie, bradavice
 • Zvyšuje biologickú hodnotu stravy
 • Pomáha pri kĺbových ochoreniach
 • Preventívne pôsobí proti nádorovým ochoreniam
 • Znižuje hladinu cukru v krvi
 • Znižuje cholesterol v krvi
 • Chráni pečeň pri podvýžive a nadmernom požívaní alkoholu
 • Chráni pred účinkami ultrafialového žiarenia
 • Podporuje funkciu imunitného systému


Obsah v jednej tablete produktu fin Chloretabs : 356mg sladkovodnej riasy Chlorella

fin Chloretabs - Riasa Chlorella  - Jarná očista tela - detoxikácia - pomocník pri celulitíde - chudnutie - riasa pre zdravie - Chlorella pyrenoidosa