Spálená koža je vlastne zápal

Leto klope na dvere a slnečné lúče naberajú na svojej intenzite. Slnko ako zdroj vitamínu D nášmu telu prospieva, avšak dokáže aj uškodiť.  I jeho prvá jarná sila môže vyvolať podráždenie a sčervenanie pokožky.Leto klope na dvere a slnečné lúče naberajú na svojej intenzite. Slnko ako zdroj vitamínu D nášmu telu prospieva, avšak dokáže aj uškodiť.
I jeho prvá jarná sila môže vyvolať podráždenie a sčervenanie pokožky.
Aj keď vieme, že vystavovať sa slnečným lúčom bez dostatočného ochranného faktora je hazardovaním so zdravím, každému sa to občas stane.
Aloe Vera spray patrí k základnému vybaveniu pre kozmetickú starostlivosť o pokožku, pretože je príjemný, ľahko sa rozotiera, chladí, poskytuje úľavu a osviežuje najmä po opaľovaní.

Moje svokra miluje slniečko a akonáhle prvé jarné lúče dovolí odloženie vrstiev oblečenia a vystavenie sa teplým a dobíjajúcimi slnečným lúčom - neodolá. Využíva toho ideálne pri práci na záhradke. Koža je však po zime nepripravená na taký nápor a reaguje začervenaním a podráždením.
Preto má od istej doby vždy v zásobe ALOE GEL SPRAY, ktorý takto podráždenú pokožku veľmi rýchlo schladí, upokojí a zregeneruje.

Aj mňa osobne čistý aloe gél spray urobil veľmi dobrú službu a ► prvá pomoc pri opaľovaní pri mori, takže v našej domácej lékárničke nikdy nechýba.

Rozhodne stojí za to, mať ho pri ruke! cool

Aloe vera je vďaka svojim prirodzeným rastlinným podporným látkam už po stáročia využívané pre zdravú a krásnu pokožku.
Aloe vera spray pokožku účinne hydratuje, regeneruje, ošetruje, čistí a ozdravuje.
Aloe vera spray začne pôsobiť okamžite, ale účinok je dlhodobý.

Aloe vera je vďaka svojim prirodzeným rastlinným podporným látkam už po stáročia využívané pre zdravú a krásnu pokožku.  Aloe vera spray pokožku účinne hydratuje, regeneruje, ošetruje, čistí a ozdravuje.  Aloe vera spray začne pôsobiť okamžite, ale účinok je dlhodobý.Kedy Aloe Vera spray pomáha:

  • upokojuje, ochraňuje a hydratuje pokožku po holení a depilácii,
  • ochraňuje pokožku pri drobných bežných poraneniach,
  • utišuje po bodnutí hmyzom,
  • osviežuje unavené nohy,
  • napomáha rýchlejšej regenerácii pokožky po opaľovaní,
  • zabraňuje vysušovaniu pokožky.

K letu neodmysliteľne patrí slnko. Aj keď vieme, že vystavovať sa slnečným lúčom bez dostatočného ochranného faktora je hazardovaním so zdravím, každému sa to občas stane.Krásne slnečné dni všetkým priaznivcom ALOE VERA

Pokiaľ chcete mať včas tiež svoj ALOE GÉL SPRAY,

zakúpiť ho môžete v oficiálnom eshope Finclub.sk

Aloe vera spray pokožku účinne hydratuje, regeneruje, ošetruje, čistí a ozdravuje.  Aloe vera spray začne pôsobiť okamžite, ale účinok je dlhodobý.