Na vlastnú kožu, pleť  ... ORIGINAL SKIN CREAM

Ženám všetkých vekových kategórií zabezpečí Original Skin Cream dokonalé čistenie a jemnú starostlivosť bez negatívnych účinkov mydla.Takmer tri štvrtiny žien majú citlivú pleť. Svrbí je, páli a ľahko sčervená. Nejde o prejav alergie, ale podráždenie nervových zakončení v koži. Suchá i citlivá pleť vyžadujú na rozdiel od pokožky normálne a bezproblémové zvýšenú starostlivosť a väčší opatrnost.

Suchá pleť má bohužiaľ často nižšiu elasticitu, čo by mohlo pri zanedbaní starostlivosti viesť k predčasnej tvorbe vrások. Dostatočná hydratácia a výživa kože formou krémov, pleťových masiek a vhodných kozmetických prípravkov môže predčasnému starnutiu značne pristrihnúť pazúriky. Citlivá pokožka má navyše tendenciu k alergickým reakciám ...

 


Hydratačný pleťový krém s hlubokočisticím účinkom - ORIGINAL SKIN CREAM
Tento jedinečný krém ocenia celá rodina.
Ženám všetkých  vekových kategórií zaistí Original Skin Cream dokonalé čistením citlivú starostlivosť o pleť bez negatívnych účinkov mydla.
Pleť si dlhšie uchová svieži vzhľad a dostatok vlhkosti.

► Mladí ľudia veľmi ocenia účinný krém v období najväčších hormonálnych zmien v organizme - dospievania.
Krém dezinfikuje zapálené miesta, čistí póry do hĺbky, zabraňuje ich upchávaniu a zároveň zvlhčuje a upokojuje pokožku. Predchádza tak vzniku rozsiahlejšieho zápal pokožky, ktoré môže zanechať na pleti trvalé jazvičky.
Možná je aj aplikácia formou pleťovej masky po dobu 15-tich minút, hoja sa drobné ranky a pokožka dostane toľko potrebnú vlhkosť.
Napomôžete aj jej prekrveniu a rýchlejšej regenerácii, zároveň pokožku zbavíte odumretých buniek. Rovnako je možné nanesenie tenkej vrstvy krému na čistú pokožku, v tomto prípade nie je potrebné oplachovanie.

Tip: Už pri prvých náznakoch problémovej pleti používajte Original Skin Cream pravidelne miesto mydla a raz týždenne aplikujte krém formou pleťové masky.
► Muži môžu používať Original Skin Cream miesto peny na holenie. Je potrebné naniesť pred holením väčšiu vrstvu. Pleť je hladká a rýchlo sa hojí drobné ranky.
Original Skin Cream obsahuje: gáfor a mentol, ktoré pri masáži postihnutého miesta vydávajú hrejivé teplo.
Ďalej obsahuje zložky: glycerín, alkohol, eukalyptový olej, silicu z klinčeka a calcium

PRODUKT si môžete ► prezrieť a zakúpiť v oficiálnom eshope Finclub.sk

 

dokonale čistí aknóznu pleť

.